• Organizacje

ogłasza zbiórkę artykułów szkolnych

dla dzieci z Domu Dziecka

w Obornikach Śląskich.

Zbieramy: długopisy, ołówki, cienkopisy, gumki do mazania, temperówki, kredki ołówkowe, kredki „Bambino”, zeszyty, wycinanki, bloki rysunkowe i techniczne, nożyczki, karteczki samoprzylepne, papier ksero, klej w sztyfcie, piasek kinetyczny.

Rzeczy można zostawiać w wyznaczonych miejscach na korytarzach szkolnych:

I, II piętro lub we wskazanym przez wychowawcę miejscu w klasie. Prosimy, aby przyniesione artykuły zapakowane były w woreczki foliowe.

Zbiórka trwa do 5 lutego 2021 r.

Akcja przeznaczona jest głównie dla uczniów klas 0-3, ze względu na ich naukę stacjonarną w szkole, jednak uczniowie klas starszych także mogą przyłączyć się do zbiórki. Na przykład przy okazji wizyty w bibliotece :) W takim przypadku rzeczy można pozostawiać w wyznaczonym miejscu przy głównym wejściu do szkoły. Dary muszą być zapakowane w woreczki foliowe.

Dziękujemy!

Ogłoszenie Szkolnego Koła Wolontariatu !!!

Akcja WYLOSUJ ANIOŁA - wyślij kartkę do dziecka w szpitalu onkologicznym.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Szkolne Koło Wolontariatu zachęca do wzięcia udziału w akcji

Wylosuj Anioła- Zostań Aniołem Stróżem Małych Pacjentów z Oddziału Onkologicznego.

Wyślij kartkę z  życzeniami do dziecka. Wylosuj_Aniola.docx

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !

Dzieci niewidome z Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Laskach potrzebują naszej pomocy. Prosimy , podzielcie się !

Zbieramy ryż, kasze ( różnego rodzaju), fasole, plastelinę, modelinę, kleje, farby, papiery rysunkowe, kolorowe, a także zabawki wydające dźwięki ( z wyjątkiem pluszaków).

Produkty spożywcze mogą być po terminie ważności do spożycia, gdyż będą wykorzystywane jedynie do zajęć artystycznych. Ofiarowane rzeczy prosimy zostawiać w wyznaczonym miejscu w holu szkoły.

Zbiórka trwa do 16 października 2019 r.

Zapraszamy serdecznie do wsparcia naszej inicjatywy.