• Rekrutacja 2024/2025

• Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas pierwszych na rok szkolny 2024/2025

• Szanowni Państwo,

szkoła przyjmuje zgłoszenia dzieci na rok szkolny 2024/2025 w następujących terminach:

• od 1 marca 2024 r. do 15 marca 2024 r. - oddziały przedszkolne
            • od 1 marca 2024 r. do 29 marca 2024 r.  - oddziały klas pierwszych

Dokumenty należy złożyć w sekretariacie szkoły (godziny pracy sekretariatu: 7:30 - 15:30).

Wszelkie informacje, wzory dokumentów związane z rekrutacją, a także wykaz ulic oraz miejscowości stanowiących obwód SP2 w Trzebnicy odnajdziecie Państwo poniżej.

Obwód Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzebnicy:

Miasto Trzebnica, ulice: 1 Maja, 3 Maja, Aleksandry, Agrestowa, Armii Krajowej, Borówkowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Czereśniowa, Elizy Orzeszkowej, Fryderyka Chopina, Generała Władysława Andersa, Generała Stefana Grota Roweckiego, Generała Leopolda Okulickiego, Generała Władysława Sikorskiego, Gliniana, Grunwaldzka, Harcerska, Henryka Brodatego, Ignacego Paderewskiego, Jagodowa, Jana Kilińskiego, Janusza Korczaka, Kazimierza Wielkiego, Krakowska, Leśna, Letnia, Łączna, Łąkowa, Malinowa, Nowa, Oleśnicka, Piastowska, Porzeczkowa, Poziomkowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Różana, Samarytańska, Stanisława Moniuszki, Stawowa, Szarych Szeregów, Świętojańska, Truskawkowa, Wesoła, Winna, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta, Zielonego Dębu, Zielone Wzgórze.

Wioski: Będkowo, Brochocin, Sulisławice, Świątniki, Raszów, Taczów Mały, Taczów Wielki.