• Składki 2021/2022

RADA RODZICÓW przy SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 2

w TRZEBNICY

nr konta BS 74 9591 0004 5001 0010 3743 0001

INFORMACJA DLA RODZICÓW KLAS „1” i KLAS „0”

W roku szkolnym 2021/2022

UBEZPIECZENIE   -         44 zł.

Składka na ubezpieczenie NNW dotyczy jednego dziecka i jest dobrowolne.

W przypadku gdy rodzic chce skorzystać z ubezp.szkolnego wpłaty można dokonać na konto Rady Rodziców z adnotacją UBEZPIECZENIE, IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA oraz KLASA

Polisa oraz zakres NNW dostępne są również na stronie szkoły w zakładce Rada Rodziców.

Z poważaniem Rada Rodziców

KLASY 2-8

Trzebnica, 16.09.2021

RADA RODZICÓW przy SZKOLE PODSTAWOWEJ nr 2

w TRZEBNICY

nr konta BS 74 9591 0004 5001 0010 3743 0001

W roku szkolnym 2021/2022

UBEZPIECZENIE   -         44 zł.

Składka na ubezpieczenie NNW dotyczy jednego dziecka.

Zakres ubezpieczenia oraz warunki dostępne są na stronie szkoły w zakładce Rada Rodziców.

Do 30.09.2021r. Skarbnicy klas powinni zebrać składki na Ubezpieczenie NNW ucznia, a pieniądze przekazać na konto Rady Rodziców z adnotacją UBEZPIECZENIE, KLASA..., ILOŚĆ OSÓB..

Lista wpłat na ubezpieczenie (tabela do pobrania na stronie szkoły w zakładce RR)

Uczniowie, którzy są chętni skorzystać z NNW mogą ubiegać się  o zwolnienie z opłacenia składki na ubezpieczenie po złożeniu pisemnego podania do Pedagoga Szkolnego.

Zwolnienie z opłacenia składki na NNW nie zwalnia automatycznie rodzica od wpłaty na Radę Rodziców i Fundusz Konkursowy.

KOMITET RODZICIELSKI          -         60 zł.

Wpłaty składek na Radę Rodziców będą odbywać się w dwóch ratach:

I rata do 30.11.2021 r.

II rata do 31.01.2022 r.

Składkę na RR rodzic wpłaca tylko raz, niezależnie od ilości dzieci uczęszczających do szkoły, najlepiej w każdej klasie proporcjonalnie.

Wpłaty na RR zbiera Skarbnik klasy i wpłaca na konto Rady Rodziców z adnotacją RR, KLASA...,  ILOŚĆ OSÓB -I rata..., II rata...

Lista wpłat (tabela do pobrania na stronie szkoły w zakładce RR) na komitet powinna być osobno utworzona przez Skarbnika klasy.

Po dokonaniu wpłat na konto RR uzupełnioną tabelę należy przesłać na maila RR radarodzicow.sp2trzebnica@wp.pl. Lub dostarczyć do sekretariatu.

Za wpłaty na RR będą naliczane prowizje dla klas (10% lub 20%- przy pełnej i terminowej wpłaty)

FUNDUSZ KONKURSOWY        -         10 zł.

Wpłaty na FK jest niepodzielna i wpłacana do 30.11.2020r. I dotyczy każdego dziecka uczęszczającego do szkoły.

Wpłaty na konto za FK odbywają się tak jak w przypadku komitetu.

Z poważaniem Rada Rodziców