• Wydatki 2019/2020

RAMOWY PRELIMINARZ WYDATKÓW Z FUNDUSZU RADY RODZICÓW

ROK 2019/2020

• Kasa szkolna                                                                   -     1 500,00

Przeznaczenie: pomoce dydaktyczne, koszty reprezentacyjne                     szkoły, materiały  plastyczne, zdjęcia i inne drobne wydatki.

• Zakup książek do biblioteki szkolnej                                -   600 zł.
              • Dofinansowanie spotkań z autorami książek dla dzieci -     500 zł.
              • Zasilenie kasy Samorządu Uczniowskiego                     -    300 zł.
              • Dofinansowanie wyjazdu dzieci na Dzień Dziecka        -  2000-3000,00
              • Zakup prowiantu na Dzień Dziecka                                 -     2000 zł.
              • Zakup słodyczy na Mikołaja                                             -     1 500 zł.
              • Pomoc finansowa    w imprezach szkolnych
                            • Kiermasz Bożonarodzeniowy        -/
                            • Zabawa karnawałowa dla dzieci   -/   3 000 zł.
                      • Kiermasz Wielkanocny                            -/
                      • inne                                                            - /

• Zakup papieru ksero                                                          -     2400 zł.

-    Dofinansowanie wycieczek szkolnych (1, 2 i 3-dniowych) wg regulaminu    -    Prowizje bankowe                                                                 -        500 zł.

• Prowizje od wpłat na Komitet rodz.                                   -      5 500 zł.
              • Inne wydatki nie przewidziane w planie (pomoce interakt., projektory, laptopy, oprogramowanie komp.)                                                    -         do  10 000 zł.
              • Zakup nagród na zakończenie roku szkolnego              -     5 000 zł.

FUNDUSZ KONKURSOWY

• Dofinansowanie konkursów szkolnych i pozaszkolnych   -/