Konsultacje Wychowawcy Artykuły ORTOGRAFFITI Instrukcja I logowania do e-dziennika Aktywnie Po Zdrowie- Forum dla Rodziców Wymagania edukacyjne Dopalacze FACEBOOK Wariant ubezpieczenia NNW Warunki zwolnienia z opłaty na ubezpieczenie dziecka Ogłoszenia Dokumenty do pobrania WSZAWICA Zmiany w oświacie BEZPIECZEŃSTWO W SIECI Wskazówki

Rodzice

Konsultacje

W przypadku konsultacji popołudniowych prosimy skontaktować się wcześniej z nauczycielem lub zostawić wiadomość w sekretariacie.

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019, I semestr

 

Lp.

Imię i nazwisko

Konsultacje przedpołudniowe

(raz w tygodniu)

Konsultacje popołudniowe

 (raz w miesiącu)

  1.  

Adamczyk Krzysztof

czwartek 9:50-10:35

pierwszy piątek miesiąca

13:40-14:25

  1.  

Ewa Bednarz

czwartek 9:50-10:35

pierwszy wtorek miesiąca

14:30-15:15

  1.  

Bejm Janina

piątek 8:55- 9:40

pierwszy poniedziałek miesiąca

14:35-15:20

  1.  

Bolisęga Halina

środa  9:50-10:35

pierwsza środa miesiąca

14:30-15:15

  1.  

Cader Stanisław

czwartek 8:55-9:40

pierwszy piątek miesiąca

14:35-15:20

  1.  

Chrobok Małgorzata

poniedziałek  9:50-10:35

pierwszy wtorek miesiąca

15:00-15:45

  1.  

Ciosek Monika

poniedziałek  10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

14:35-15:20

  1.  

Czarny Renata

środa  9:50-10:35

drugi piątek miesiąca

14:30-15:15

  1.  

Dudek Ewa

środa  11:50-12:35

pierwsza środa miesiąca

14:35-15:20

  1.  

Dufrat Urszula

czwartek 8:00-8:45

pierwszy poniedziałek miesiąca

13:40-14:25

  1.  

Dyk Beata

czwartek 8:55-9:40

pierwszy wtorek miesiąca

14:30-15:15

  1.  

Furtak Julian

środa  12:45-13:30

pierwsza środa miesiąca

14:30-15:15

  1.  

Gajska Iwona

czwartek 8:55-9:40

pierwsza środa miesiąca

14:00-14:45

  1.  

Gniłka Aleksandra

czwartek 10:40-11:10

pierwszy piątek miesiąca

16:00-16:30

  1.  

Grocholska Halina

czwartek 10:45-11:30

Pierwszy poniedziałek miesiąca

15:30-16:15

  1.  

Magdalena Herner -Tokarska

środa  12:45-13:30

pierwsza środa miesiąca

14:35-15:20

  1.  

Janowska Krystyna

piątek 11:50- 12:35

pierwszy piątek miesiąca

14:25-15:10

  1.  

Jezioro – Wolska Jowita

piątek 9:50- 10:35

pierwszy poniedziałek miesiąca

14:35-15:20

  1.  

 Kędziora Justyna

----------------------

pierwszy czwartek miesiąca

14:30-15:15

  1.  

 Kraska Agnieszka

czwartek 10:45-11:30

pierwszy piątek miesiąca

15:20-16:05

  1.  

Kupiec Urszula

wtorek 10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

16:00-16:45

  1.  

Kustra Dorota

środa  9:50-10:35

pierwszy piątek miesiąca

13:30-14:15

  1.  

Kwak Paulina

czwartek 9:50-10:35

pierwsza środa miesiąca

14:35-15:20

  1.  

Laskowska-Wnęk Joanna

wtorek 10:45-11:30

pierwszy czwartek miesiąca

13:30-14:15

  1.  

Lech Monika

czwartek  9:50-10:35

pierwszy czwartek miesiąca

16:00-16:45

  1.  

 Łapińska Edyta

środa  10:45-11:30

pierwszy czwartek miesiąca

15:00-15:45

  1.  

Majcher Justyna

czwartek 10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

15:00-15:45

  1.  

Marciniak Iwona

poniedziałek  8:55-9:40

pierwszy czwartek miesiąca

15:00-15:45

  1.  

 Marszałek Renata

środa  10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

15:30-16:15

  1.  

Michalak Jadwiga

środa  8:55-9:40

pierwszy czwartek miesiąca

15:40-16:25

  1.  

Ks. J. Nowk

środa  11:30-12:35

ostatni piątek miesiąca

13:40-14:25

  1.  

Pierchorowicz -Rączka Paulina

środa  10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

15:30-16:15

  1.  

Powązka – Baranowska Dorota

środa  9:50-10:35

pierwszy czwartek miesiąca

15:00-15:45

  1.  

Rudkiewicz Ilona

piątek 10:45- 11:30

pierwszy czwartek miesiąca

15:20-16:05

  1.  

Rudnicka Agnieszka

poniedziałek  11:50-12:35

pierwszy poniedziałek miesiąca

14:35-15:20

  1.  

 Sadownik Bożena

środa  9:50-10:35

pierwszy czwartek miesiąca

15:00-16:00

  1.  

Smółkowska Edyta

czwartek 7:30 – 8:00

pierwszy poniedziałek miesiąca

14:30-15:15

  1.  

 Sobczak Lucyna

środa  12:45-13:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

15:00-16:00

  1.  

Straszak Jolanta

czwartek 8:55-9:40

pierwszy czwartek miesiąca

15:00-16:00

  1.  

Strzykalska Małgorzata

poniedziałek  8:55-9:40

pierwsza środa miesiąca

14:30-15:15

  1.  

Szczepanik Alicja

środa  10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

14:25-15:20

  1.  

Szymczyk  Jolanta

wtorek 10:45-11:30

pierwszy poniedziałek miesiąca

15:00-15:45

  1.  

Śliwiak Elżbieta

wtorek 10:45-11:30

pierwszy czwartek miesiąca

14:30-15:25

  1.  

Tiuchty Joanna

piątek 10:20- 10:50

pierwsza środa miesiąca

14:30-15:25

  1.  

Wabnic Paulina

poniedziałek  9:50-10:35

pierwsza środa miesiąca

14:30-15:25

  1.  

Warchulska Aleksandra

piątek 8:55- 9:40

pierwszy czwartek miesiąca

15:20-16:05

  1.  

Wichłacz Magdalena

poniedziałek  10:40-11:10

pierwszy czwartek miesiąca

17:00-18:00

  1.  

Wielgo Krystyna

poniedziałek  11:50-12:35

pierwszy czwartek miesiąca

15:00-16:00

  1.  

Wolar de Jong Patrycja

poniedziałek  8:55-9:40

pierwszy poniedziałek miesiąca

15:00-15:45

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka"
    ul. 3-go Maja 5
    55-100 Trzebnica.
  • 71 312-00-29

Galeria zdjęć