Konsultacje Wychowawcy Artykuły ORTOGRAFFITI Instrukcja I logowania do e-dziennika Aktywnie Po Zdrowie- Forum dla Rodziców Wymagania edukacyjne Dopalacze FACEBOOK Wariant ubezpieczenia NNW Warunki zwolnienia z opłaty na ubezpieczenie dziecka Dokumenty do pobrania WSZAWICA Zmiany w oświacie

Rodzice

Konsultacje

W przypadku konsultacji popołudniowych prosimy skontaktować się wcześniej z nauczycielem lub zostawić wiadomość w sekretariacie.

KONSULTACJE NAUCZYCIELI

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018, I semestr

 

Lp.

Imię i nazwisko

Konsultacje przedpołudniowe

(raz w tygodniu)

Konsultacje popołudniowe

 (raz w miesiącu)

1.       

Adamczyk Krzysztof

środa 11:50  - 12:35

pierwsza  środa miesiąca

14:35 - 15:20

2.       

Bejm Janina

wtorek 8:55 - 9:40

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:20 - 16:05

3.       

Bolisęga Halina

czwartek 9:50 - 10:35

pierwszy  poniedziałek miesiąca 14:35 - 15:20

4.       

Bugaj Magdalena

czwartek 8:55 - 9:40

pierwsza środa miesiąca

14:35 - 15:20

5.       

Cader Stanisław

poniedziałek 8:55 - 9:40

pierwszy  poniedziałek miesiąca 14:35 - 15:20

6.       

Ciumertov Ewelina

wtorek 9:50 – 10:30

pierwszy  czwartek miesiąca 15:00 - 15:45

7.       

Czarny Renata

czwartek 8:55 – 9:40

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:20 - 16:05

8.       

Duda Karolina

piątek 9:25 -9:55  

pierwszy piątek miesiąca

15:00 – 15:45

9.       

Dudek Ewa

wtorek 11:50 – 12:35

pierwszy piątek miesiąca

14:35 - 15:20

10.   

Gajska Iwona

wtorek 10:45 – 11:30

pierwsza środa miesiąca

16:00 - 16:45

11.   

Grocholska Halina

poniedziałek 13:40 -14:25

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:30 - 16:15

12.   

Janowska Krystyna

piątek 9:50 -10:35 

pierwsza środa miesiąca

14:35 - 15:20

13.   

 Kraska Agnieszka

czwartek 8:55 – 9:40

pierwszy piątek miesiąca

14:35 - 15:20

14.   

Krzyszkiewicz Dorota

piątek 8:55 -9:40 

pierwszy piątek miesiąca

15:00 – 15:45

15.   

 Kubiak Paweł

czwartek 10:45 – 11:30

pierwszy czwartek miesiąca

14:35 – 15:20

16.   

Kupiec Urszula

poniedziałek 8:55 – 9:40

pierwszy  poniedziałek miesiąca 16:00 - 16:45

17.   

Kustra Dorota

wtorek 11:50 – 12:35

pierwszy  poniedziałek miesiąca 14:35 - 15:20

18.   

Kuśmirek – Wrzos Dorota

czwartek 14:35 – 15:20

pierwszy piątek miesiąca

17:00 – 17:45

19.   

Kwak Paulina

środa 11:50  - 12:35

pierwszy  poniedziałek miesiąca 14:35 - 15:20

20.   

Lech Monika

środa 8:55  - 9:40

pierwszy czwartek miesiąca

15:00 – 15:45

21.   

Łapińska Edyta

czwartek 10:45 – 11:30

pierwsza środa miesiąca

15:00 - 15:45

22.   

Majcher Justyna

czwartek 12:45 – 13:30

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:20 - 16:05

23.   

Małecki Krzysztof

 

………………………………

 

pierwszy  wtorek miesiąca

14:35 - 15:20

24.   

Marszałek Renata

czwartek 11:50 – 12:35

pierwszy czwartek miesiąca

15:20 – 16:05

25.   

Marciniak Iwona

czwartek 10:00 – 10:45

pierwsza środa miesiąca

15:00 - 15:45

26.   

Michalak Jadwiga

piątek 8:55 – 9:35

pierwszy  wtorek miesiąca

15:30 - 16:15

27.   

ks. Jacek Nowak

piątek 9:50 – 10:35

pierwszy  wtorek miesiąca

14:35 - 15:20

28.   

Palkin Maria

poniedziałek 12:45 – 13:30

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:30 - 16:15

29.   

Pierchorowicz -Rączka Paulina

poniedziałek 9:50 – 10:35

pierwszy  poniedziałek miesiąca 14:35 - 15:20

30.   

Proksza Katarzyna

czwartek  9:50 – 10:35

pierwszy  wtorek miesiąca

14:35 - 15:20

31.   

Rudkiewicz Ilona

środa 9:50  - 10:35

ostatni czwartek miesiąca

15:20 – 16:05

32.   

Rudnicka Agnieszka

poniedziałek 8:55 – 9:40

pierwszy  wtorek miesiąca

14:35 - 15:20

33.   

Sadownik Bożena

środa 9:50  - 10:35

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:20 - 16:05

34.   

Sikora Daria

wtorek 8:00 – 8:45

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:00 - 15:45

35.   

Smółkowska Edyta

poniedziałek 11:30 – 12:15

pierwszy  poniedziałek miesiąca 14:35 - 15:20

36.   

Sobczak Lucyna

poniedziałek 9:50 – 10:35

pierwszy  wtorek miesiąca

14:35 - 15:20

37.   

Straszak Jolanta

środa 8:55 – 9:40

ostatnia środa miesiąca

15:00 – 15:45

38.   

Strzykalska Małgorzata

wtorek 11:50 – 12:35

pierwszy  wtorek miesiąca

15:30 - 16:15

39.   

Szymczyk  Jolanta

środa 10:45 – 11:30

pierwszy  poniedziałek miesiąca 15:00 - 15:45

40.   

Wabnic Paulina

poniedziałek 9:50 – 10:35

pierwszy  wtorek miesiąca

14:35 - 15:20

41.   

Warchulska Aleksandra

wtorek 8:55 – 9:40

ostatni czwartek miesiąca

15:20 – 16:05

42.   

Wielgo Krystyna

czwartek 11:50 – 12:35

ostatnia środa miesiąca

14:35 – 15:20

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka"
    ul. 3-go Maja 5
    55-100 Trzebnica.
  • 71 312-00-29

Galeria zdjęć