Powitanie Skład RR Składki 2017/2018 ZAKRES I WARUNKI UBEZPIECZ. NNW Zasady wydatkowania funduszy RR Dla Skarbników Wewnątrzszkolny System Oceniania Rok 2016/2017 Składki 2016/2017 Rok 2015/2016 Archiwum 2015/2016

Powitanie

regulamin_Rady_Rodzicow.pdf                                                                 Adres e-mail:  radarodzicow.sp2trzebnica@wp.pl

WŁĄCZMY SIĘ W DZIAŁALNOSĆ RADY RODZICÓW

Dzieci, które widzą zaangażowanie i samoorganizację rodziców prowadzącą do osiągnięcia społecznego dobra, mają większą motywację do nauki, a ich sukcesy umacniają poczucie własnej wartości. Jako rodzice możemy pomóc w przekonaniu dzieci, że edukacja to nie tylko instytucja, lecz również kolejny krok w kształtowaniu siebie i świata wokół.

Bez udziału rodziców, edukacja nie będzie pełna.  Partycypacja rodziców, to nie tylko troska o jakość i stan wiedzy swoich dzieci, partycypacja rodziców to dodatkowy przykład dla dzieci jak wykraczać poza „własny interes”.

żródło: Rodzice Partnerzy i Sprzymierzeńcy, Poradnik dla Rad Rodziców / wydawnictwo NTE