Skład SU Działania SU Rzecznik Praw Ucznia Wybory do SU

Uczniowie

Skład SU

Samorząd szkolny 2017/2018:

 

...........................................................................................................................

Samorząd szkolny 2016/2017:

Przewodnicząca: Alicja Pietrzyk
Zastępca: Hanna Wiaderek
Skarbnik: Kosma Czarnik
Sekretarz: Julia Krych

Opiekun Samorządu Szkolnego: Krzysztof Adamczyk

SAMORZĄDY KLASOWE
Klasa 4 a                                                 
 Julia Kruszona                                       
 Karolina Kuczma                                   
 Martyna Lecyk                                       
 Matylda Jeleń


Klasa 4 b
Kinga Świat   
 Maja Zys
Martyna Hamkało

Klasa 4 c                                                 
Jakub Styperek                                       
Oliwia Waleńców                                 
Julia Darowska                                     

Klasa 4 d
Jagoda Mann
Bajewska Ewa
Kasperek Klaudia                     

Klasa 4 e

Klasa 5 a                                                 
Damian Błaszczyk                                
Kacper Bisikiewicz                               
Wiktoria Idzik, Julia Pasternak   

Klasa 5 b
Zuzanna Marciniak
Aleksandra Iwaszuk
Patrycja Mądry, Victoria Wojda


Klasa 5 c
Patryk Herner
Dawid Kraska
Hanna Kucharska
Anna Gajos

Klasa 6 a                                                            Klasa 6 b
Oliwia Żelezik                                                 Oliwia Kotlarz
Remigiusz Idzik                                               Michał Skulimowski
Aleksandra Gańko                                          Maria Majchrzak
Kinga Błaszczyk                                               Wiktor Walczyński
Dominika Borowiak

Klasa 6 c                                                            Klasa 6 d
Zuzanna Komarnicka                                   Wojciech Gediga
Julia Krych                                                        Urszula Krawczyk
Oliwia Łysoń                                                    Kosma i Nikoś Czarnik
Joanna Tomasiak



 ........................................................................................................................      

 

Samorząd szkolny 2015/2016:

Przewodnicząca - Wiktoria Dumka

Wiceprzewodnicząca – Zofia Idzik

Sekretarz – Julia Krych

Skarbnik – Kamila Sobkowiak

Samorządy klasowe 2015/2016:

IVa

Przewodniczący: Karol Grodziński

Zastępca: Jagoda Jaszczyk

Sekretarz: Julia Pasternak

Skarbnik: Kacper Jaworski

IVb

Przewodniczący: Alicja Sobczak

Zastępca: Beniamin Bartoszek

Sekretarz: Aleksandra Iwaszczuk

Skarbnik: Mikołaj Czarnocki

IVc

Przewodniczący: Dawid Kraska

Zastępca: Patryk Herner

Sekretarz: Anna Gajos

Skarbnik: Anna Kucharska

Va

Przewodniczący: Maksymilian Krawiec

Zastępca: Aleksandra Gańko

Sekretarz: Alicja Pietrzyk

Skarbnik: Oliwia Żelazik

Vb

Przewodniczący: Maria Majchrzak

Zastępca: Julia Tarnowska

Sekretarz: Kacper Smorąg

Skarbnik: Oliwia Kotlarz

Vc

Przewodniczący: Julia Krych

Zastępca: Michał Tomasiak

Sekretarz: Julia Dłubek

Skarbnik: Natalia Wołoszyn, Oliwia Łysoń

Vd

Przewodniczący: Wojtek Gediga

Zastępca: Franciszek Urbański

Sekretarz: Sebastian Trybek

Skarbnik: Zuzanna Małogoska

VIa

Przewodniczący: Kay Czułek

Zastępca: Filip Gajski

Sekretarz: Aleksandra Zalewska

Skarbnik: Julia Jaworska

VIb

Przewodniczący: Zofia Idzik

Zastępca: Dominika Michalak

Sekretarz: Weronika Czajkowska, Dawid Opałka

Skarbnik: Julia Karpińska

VIc

Przewodniczący: Oliwer Oleniasz

Zastępca: Kamila Sobkowiak

Sekretarz:

Skarbnik: Alicja Taranda, Zuzanna Kumor

♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦

Samorządy klasowe 2014/2015

Przewodnicząca - Emilia Łapińska
Wiceprzewodnicząca - Ewa Górczyńska
Skarbnik - Maciej Janicki
Sekretarz - Jędrzej Szabla
Opiekunem samorządu szkolnego jest Pan Stanisław Cader.
 
Samorządy Klasowe:
IIIa
Przewodniczący: Jagoda Jaszczyk,
Zastępca: Karol Grodziński,
Skarbnik: -
IIIb
Przewodniczący: Wiktoria Wojda,
Zastępca: Nikola Szymańska,
Skarbnik: Zuzanna Marciniak.
IIIc
Przewodniczący: Adam Sadownik,
Zastępca: Hanna Kucharska,
Skarbnik: Maciej Radosz.
IVa
Przewodniczący: Monika Gajewska,
Zastępca: Oliwia Żelezik,
Skarbnik: Szymon Grzeliński, Kinga Schulz.
IVb
Przewodniczący: Michał Skulimowski,
Zastępca: Maria Majchrzak,
Skarbnik: Hanna Wiaderek, Julia Tarnowska.
IVc
Przewodniczący: Karolina Kosowska,
Zastępca: Julia Kruch,
Skarbnik: Aleksander Przysiężny, Jan Sadownik.
IVd
Przewodniczący: Wojtek Gediga,
Zastępca: Kinga Krawczyk, 
Skarbnik: Julia Chwasta, Przemysław Kurzeja.
Va
Przewodniczący: Aleksandra Zalewska,
Zastępca: Ewa Kania,
Skarbnik: Kay Czułek.
Vb
Przewodniczący: Dawid Opałka,
Zastępca: Jakub Marcjoniak,
Skarbnik: Jagoda Kumor.
Vc
Przewodniczący: Jakub Bienkiewicz,
Zastępca: Anastazja Nowak,
Skarbnik: Zuzanna Kumor.
VIa
Przewodniczący: Alicja Syrko,
Zastępca: Maciej Janicki,
Skarbnik: Gabriela Kalinowska.
VIb
Przewodniczący: Ewa Górczyńska,
Zastępca:Maciej Runowski,
Skarbnik:Jakub Harań, Jakub Czerwony.
VIc
Przewodniczący: Katarzyna Gniadek,
Zastępca: Matylda Bakalarczyk,
Skarbnik: Karolina Majchrzak.

..........................................................................................................................................................................................

Samorządy klasowe 2013/2014

Przewodnicząca - Matylda Kołodziejczyk
Wiceprzewodnicząca - Magda Bajewska
Skarbnik - Jakub Falfura
Sekretarz - Aleksander Szlęzak
Opiekunem samorządu szkolnego jest Pan Paweł Kubiak.
 
 
 

Klasa III a

Przewodniczący - Aleksander Jaros
Wiceprzewodniczący - Remigiusz Idzik
Skarbnik - Kinga Nietreba

 

Klasa III b

Przewodniczący – Michał Skulimowski

Wiceprzewodniczący – Martyna Borowska

Skarbnik – Kacper Smorąg

 

Klasa III c

Przewodniczący – Karolina Kossowska

Wiceprzewodnicząca – Julia Dłubek

Skarbnik – Jan Sadownik

 

IV a

Przewodnicząca – Nikola Grochala

Wiceprzewodniczący – Julianna Dubiel

Skarbnik – Kaj Czułek

 

IV b

Przewodnicząca – Martyna Kubacka

Wiceprzewodnicząca – Alicja Bielecka

Skarbnik – Jagoda Kumor

 

IV c Przewodniczący – Oliwier Oleniarz

Wiceprzewodniczący – Jakub Bienkiewicz

Skarbnik – Kamila Sobkowiak i Antoni Cegła

 

V a

Przewodniczący – Jędrek Szabla

Wiceprzewodnicząca – Ala Syrko

Skarbnik – Marta Chołodecka

 

V b

Przewodnicząca – Ewa Górczyńska

Wiceprzewodniczący – Maciej Runowski

Skarbnik - Michał Sitko i Karol Spychała

 

V c

Przewodnicząca – Ania Dinh Tien

Wiceprzewodniczący – Kacper Wesołowski

Skarbnik – Katarzyna Gniadek

 

VI a

Przewodnicząca – Wiktoria Walczak

Wiceprzewodnicząca – Weronika Skotna

Skarbnik – Magdalena Bajewska i Adrianna Winiarska

 

VI b

Przewodniczący – Magdalena Góral

Wiceprzewodniczący – Jakub Falfura

Skarbnik – Gabriela Lewandowska

 

VI c

Przewodniczący – Wojciech Janik

Wiceprzewodniczący – Aleksander Śzlęzak

Skarbnik – Julia Sobkowiak



..........................................................................................................................................................................................

Samorząd Szkolny  2012/2013

przewodnicząca - Agata Pop

zastępca - Kinga Sokołowska

skarbnik - Weronika Włodarczyk

Opiekunem samorządu szkolnego jest Pan Paweł Kubiak. :)

 

 II b przewodnicząca - Hanna Wiaderek

         zastępca - Julia Tamawska

II c przewodnicząca - Karolina Kosowska

        zastępca - Krzysztof Baranowski

        skarbnik - Julia Dłubek oraz Patryk Lichota

III a przewodnicząca - Julia Jaworska

         zastępca - Jakub Młunarczyk

         skarbnik - Paulina Jarosz

IIIb przewodnicząca - Alicja Bielecka

        zastępca - Dawid Opałka

        skarbnik - Ada Wapińska

III c przewodnicząca - Wiktoria Dumko

         zastępca - Kamila Sobkowiak

         skarbnik - Olivier Oleniasz

 IV a przewodnicząca - Emilia Łapińska

         zastępca -  Jędrzej Szabla

         skarbnik - Maciej Janicki

IV b przewodniczący - Karol Spychała

        zastępca - Ewa Gurczyńska

        skarbnik - Michał Sitko oraz Antoni Nowak

IV c przewodnicząca - Paulina Szewczyk

        zastępca - Anna Dinh Teen

        skarbnik - Karolina Majchrzak oraz Katarzyna Gniadek

Va przewodnicząca - Weronika Psiurka

     zastępca - Korneliusz Wielchowski

     skarbnik - Ada Winiarska oraz Weronika Skotna

V b przewodniczący - Jakub Falfura

      zastępca-  Piotr Frączak

      skarbnik - Magda Góral oraz Maja Gozdowska

V c przewodniczący - Michał Kasperek

      zastępca - Wiktor Janik

      skarbnik - Jakub Hamkało

VI a  przewodnicząca - Paulina Bielak

       zastępca - Tomasz Durbajło

       skarbnik- Zofia Szabla

VI b  przewodnicząca - Daria Kozakiewicz

         zastępca - Krystian Wachowski

         skarbnik - Weronika Dudek

VI c  przewodnicząca - Aleksandra Derecka

        zastępca- Kacper Gromczyński

        skarbnik- Bartosz Lorek

..........................................................................................................................................................................................

Samorząd Szkolny  2011/2012

 

Przewodniczący – Urszula Janicka

Zastępca przewodniczącej – Katarzyna Pop

Skarbnicy - Filip Grodziński, Małgorzata Pawlaczek, Zofia Meissner

Opiekunowie pani Bożena Sadownik i pani Krystyna Janowska

 

   0 a

Zuzanna Marciniak

Zastępca

Kacper Bisikiewicz

Skarbnik

Brajan Michalski

 

0 b

 

Przewodniczący

Dawid Kraska

Zastępca

Nikola Szymańska

Skarbnik

Kacper Smulik

 

1 a

Przewodnicząca

Monika Gajewska

Zastępca

Aleksandra Gańko

Skarbnik

Remidiusz Idzik

 

1 b

Przewodnicząca

Alicja Górczyńska        

Zastępca

Hanna Wiaderek

Skarbnik

Maksymilian Szlęzak

 

1 c

Przewodnicząca

Karolina Kosowska

Zastępca

Jakub Baranowski

Skarbnik

Zuzanna Giełażun

 

2 a

Przewodniczący

Filip Gajski

Zastępca

Amelia Jędrzejczyk

Skarbnik

Aleksandra Żelazko

 

2 b

Przewodniczący

Mateusz Wichłacz

Zastępca

Jakub Marcjoniak

Skarbnik

Adrianna Wapińska

 

2 c

Przewodniczący

Wiktoria Dumka

Zastępca

Anastazja Nowak

Skarbnik

Zuzanna Kumor

 

3 a

Przewodniczący

Maciej Janicki

Zastępca

Julia Mazij

Skarbnik

Marta Chołodecka

 

3 b

Przewodniczący

Karol Spychała

Zastępca

Antoni Nowak

Skarbnik

Jakub Harań

 

3 c

Przewodnicząca

Alicja Akińcza - Kostrzewska

Zastępca

Anna Dinh Tien

Skarbnik

Paulina Szewczyk

 

4 a

Przewodniczący

Łukasz Zuber

Zastępca

Magdalena Bajewska

Skarbnik

Krzysztof Kłosiński Jakub Świat

 

4 b

Przewodnicząca

Magda Góral

Zastępca

Piotr Frączak

Skarbnik

Gabriela Lewandowska

 

4 c

Przewodniczący

Wojciech Janik

Zastępca

Bartosz Musiał

Skarbnik

Aleksander Szlęzak

 

5 a

Przewodniczący

Kornel Kwapień

Zastępca

Tomasz Taźbirek

Skarbnik

Paulina Bielak

 

5 b

Przewodniczący

Krystian Wachowski

Zastępca

Marta Cegłowska

Skarbnik

Martyna Grucela

 

5 c

Przewodnicząca

Weronika Kumor

Zastępca

Weronika Włodarczyk

Skarbnik

Jagoda Gajęcka

 

6 a

Przewodnicząca

Karolina Oksińska

Zastępca

Kaja Świderska

Skarbnik

Klaudia Chabińska

 

6 b

Przewodnicząca

Zofia Meissner

Zastępca

Filip Grodziński

Skarbnik

Joanna Pietrzyk

 

6 c

Przewodnicząca

Karolina Kwiatkowska

Zastępca

Julia Sielecka

Skarbnik

Hanna Kuna Agata Ślusarek

Przewodnicząca

 

..........................................................................................................................................................................................

Samorząd Szkolny  2010/2011

Przewodniczący – Igor Adamczyk

Zastępca przewodniczącego – Aleksandra Dziok

Skarbnik - Szymon Stempkowski

Opiekunowie pani Bożena Sadownik i pani Krystyna Janowska

 

Skład samorządów klasowych

3a- Przewodniczący- Michał Skotny

      Zastępca-   Krzysztof Kłosiński

      skarbnik- Patycja Mieczkowska, Weronika Psiurka

3b- Przewodniczący- Jakub Farfura

      Zastępca- Patrycja Kluga, Emil Wojtyczka

3c- Przewodniczący- Wojciech Janik

      Zastępca- Grzegorz Fiet

      Skarbnik- Szymon Karasek

4a- Przewodnicząca- Karolina Lesiak

      Zastępca- Błażej Stachowicz

      Skarbnik- Kamil Kwapień

4b- Przewodnicząca – Daria Kozakiewicz

      Zastępca-  Krystian Wachowski

      Skarbnik- Łukasz Majchrzak

4c- Przewodnicząca- Katarzyna Żelazko

      Zastępca- Błażej Szymanowicz

      Skarbnik- Aleksandra Chojnowska, Bartosz Lorek

5a- Przewodnicząca- Monika Kruszona

      Zastępca- Małgorzata Pawlaczek

      Skarbnik- Kewin Kowalczyk

5b- Przewodniczący- Filip Grodziński

      Zastępca- Joanna Pietrzyk

      Skarbnik- Justyna Warzocha

5c- Przewodnicząca- Urszula Janicka

      Zastępca- Julia Sielecka

      Skarbnik- Agata Ślusarek, Katarzyna Pop

6a- Przewodnicząca- Magdalena Kwasek

       Zastępca- Lila Lech

       Skarbnik- Julia Kupiec, Aleksandra Marszałek

6b- Przewodnicząca- Marta Hruszowiec

       Zastępca- Aleksandra Dziok

       Skarbnik- Michał Woźniak, Jagoda Łobodzińska

6c- Przewodnicząca- Weronika Okuniewicz

       Zastępca- Julia Boczar

       Skarbnik- Nikoletta Szymanowicz, Mateusz Katra

 ...................................................................................................................................................                 

Samorząd Szkolny  2009/2010

Przewodnicząca – Paulina Gabrych

Zastępca przewodniczącej – Kinga Dziubczyńska

Skarbnik-Maciej Waliszczak

Opiekunowie pani Bożena Sadownik i pani Krystyna Janowska



 

Skład samorządów klasowych

3a- Przewodniczący- Kornel Kwapień

      Zastępca- Paulina Bielak  

3b- Przewodniczący- Radek Wojtasik

      Zastępca- Julia Jarczewska

      Skarbnik- Krystian Wachowski

3c- Przewodniczący- Krystian Krzak

      Zastępca- Mateusz Tabor

      Skarbnik- Błażej Szymanowicz

4a- Przewodnicząca- Kaja Świderska

      Zastępca- Wiktoria Jaros

      Skarbnik- Marek Dalach

                   Małgorzata Pawlaczek

4b- Przewodnicząca – Justyna Warzocha

      Zastępca-  Miłosz Pikuła

      Skarbnik- Filip Grodziński

4c- Przewodnicząca- Kasia Pop

      Zastępca- Karolina Kwiatkowska

      Skarbnik- Julia Sielecka

5a- Przewodnicząca- Julia Kupiec

      Zastępca- Krystian Libigocki

      Skarbnik- Lila Lech i Piotrek Włodarski

5b- Przewodnicząca- Ola Dziok

      Zastępca- Igor Adamczyk

      Skarbnik- Marta Hruszowiec

5c- Przewodniczący- Kuba Warzocha

      Zastępca- Mariusz Wręczycki

      Skarbnik- Mateusz Katra

6a- Przewodnicząca- Natalia Góral

       Zastępca- Klaudia Sagan

       Skarbnik- Klaudia Sagan

6b- Przewodniczący- Mateusz Skoczylas

       Zastępca- Paweł Szewczyk

       Skarbnik- Roksana Sieniuć

6c- Przewodnicząca- Ola Lechowska

       Zastępca- Ola Zuber

       Skarbnik- Paulina Walęcka 

                    Paulina Bajewska

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 im. gen. Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka"
    ul. 3-go Maja 5
    55-100 Trzebnica.
  • 71 312-00-29

Galeria zdjęć