- OGŁOSZENIA
- Konsultacje
- Wymagania edukacyjne
- EGZAMIN ÓSMOKLASISTY
- Dokumenty do pobrania
- KARTA ROWEROWA
- Instrukcja I logowania do e-dziennika
- Zmiany w oświacie
- Artykuły
- Aktywnie Po Zdrowie- Forum dla Rodziców
- Dopalacze
- WSZAWICA
- BEZPIECZEŃSTWO W SIECI
- Regulamin Systemu Kontroli Dostępu
- JAK ROZMAWIAĆ Z DZIEĆMI O WOJNIE NA UKRAINIE
- Nastolatki i dzieci w wirtualnym tunelu
KONSULTACJE NAUCZYCIELI
Grafik konsultacji dla rodziców
rok szkolny 2023/2024
Nazwisko i imię nauczyciela
Dzień
konsultacji
Godzina konsultacji
Nr sali
Adamczyk Krzysztof
piątek
15:20- 16:20
hala sportowa
ks. Antoniuk Przemysław
czwartek
13:40-14:40
012
Bednarz Ewa
poniedziałek
(co dwa tygodnie)
14:30 – 15:30
106
Bolisęga Halina
środa
14:30 – 15:30
014
Czajka Agnieszka
poniedziałek
12:45 - 13:45
101 szkoła muzyczna
Ciosek Monika
wtorek
13:40-14:40
gabinet pedagoga
Czarny Renata
piątek
14:30-15:30
104
Dera Joanna
poniedziałek
15:40-16:40
018
Drzewiecka Joanna
poniedziałek
12:40-13:40
209
Frydrychowska Patrycja
poniedziałek
13:15-14:15
107 szkoła muzyczna
Gardian Paulina
czwartek
13:15-14:15
101
szkoła muzyczna
Grzmocińska Iwona
poniedziałek
13:15-14:15
101
szkoła muzyczna
Janowska Krystyna
czwartek
15:30-16:30
103
Jezioro-Wolska Jowita
czwartek
15:30-16:30
sala 018
Janicka-Gałka Małgorzata
wtorek
13:30-14:30
gabinet psychologa
Janusiewicz Anna
piątek
15:30-16:30
201
Karbowska-Kowalczyk Sylwia
poniedziałek
14:25-15:25
014
Krawiec Ewelina
czwartek
16:30-17:30
pokój nauczycielski
Kozera Anna
wtorek
12:45-13:45
202
Kuczma Joanna
wtorek
15:30-16:30
gabinet wicedyrektora
Kustra Dorota
wtorek
14:30-15:30
hala sportowa
Kwak Paulina
wtorek
14:30-15:30
hala sportowa
Lech Monika
wtorek
14:25-15:25
203
Lechowska Lucyna
wtorek
14:30-15:30
013
Łapińska Edyta
środa
14:30-15:30
109
Łomotowska Regina
wtorek
13:40-14:40
105
Madeja Grażyna
środa
12:30-13:30
207
Maliszkiewicz Ewa
czwartek
15:30-16:30
014
Marszałek Renata
środa
12:35-13:35
201
Marycz Monika
wtorek
14:30-15:30
211
Mielnik Izabela
wtorek
12:30-13:30
017
Niełacna Anna
poniedziałek
14:25-15:25
105
Ogrodnik Joanna
poniedziałek
12:40:13:40
011
Pietroń Celina
wtorek (co dwa tygodnie)
16:00 – 17:00
pokój nauczycielski
Piotrowska Lidia
wtorek
15:30-16:30
gabinet wicedyrektora
Powązka-Baranowska Dorota
wtorek
14:30-15:30
101 a
Prokopowicz Jolanta
środa
12:40-13:40
005
Przybylska Marta
czwartek
13:30-14:30
209
Pszczółka Anita
wtorek
14:25-15:25
210
Rainczuk Jolanta
wtorek
14:30-15:30
gabinet pedagoga
Rudkiewicz Ilona
wtorek
16:30-17:30
112
Rudnicka Agnieszka
wtorek
14:30-15:30
013
Sadownik Bożena
czwartek
15:20-16:20
107
Seyda Małgorzata
wtorek
14:30-15:30
101
Sierpowska Patrycja
wtorek
14:30-15:30
106
Sikora Daria
poniedziałek
12:35-13:35
206
Smółkowska Edyta
piątek
13:30-14:30
111
Straszak Jolanta
środa
12:45-13:45
204
Strzykalska Małgorzata
środa
12:35-13:35
205
Surma Dominika
środa
14:30-15:30
012
Szostak-Kasiniak Magdalena
piątek
14:35-15:20
110
Szymczyk Jolanta
wtorek
12:40-13:40
204
Śliwiak Elżbieta
czwartek
14:30-15:30
hala sportowa
Wielgo Krystyna
środa
14:30-15:30
208
Zaręba Wiktoria
czwartek
16:30-17:30
pokój nauczycielski