• STOŁÓWKA SZKOLNA

• deklaracja_sp2.odt  - link do pobrania deklaracji

Deklaracja korzystania z posiłków w stołówce szkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzebnicy
            ul.3 maja 5  w roku szkolnym 2023/2024 od dnia 6.09.2023 (środa):

1. Imię i nazwisko ucznia ………………………………………………………………………klasa …………………...
            2. Telefon kontaktowy do rodziców lub opiekunów…………………………………………………………………………….

3. Okres korzystania z obiadów od dnia ……………...…………………………………………………………………..

4. Zestaw (zupa, drugie danie, kompot lub woda niegazowana) / Drugie danie i kompot lub woda niegazowana

(niepotrzebne skreślić)

1. Obiady w roku szkolnym 2023/2024 będą wydawane od godziny 11:30 do godziny 14:00.

2.  Cena zestawu (zupa, drugie danie, kompot lub woda niegazowana):
            uczniowie klasy 0                                   – 13,50 zł brutto
            uczniowie  klasy od I do VIII                –  15,00 zł brutto

Cena drugiego dania, kompot lub woda niegazowana:

uczniowie  klasy od I do VIII                 – 13,50 zł brutto

3. Aktualny jadłospis oraz oraz informacje dotyczące działalności stołówki szkolnej wywieszone są na tablicach w stołówce, drzwiach głównych do stołówki oraz na stronie internetowej szkoły.

4. OPŁATY ZA OBIADY NALEŻY WNOSIĆ ZA CAŁY MIESIĄC DO 10-GO DNIA DANEGO MIESIĄCA. BRAK OPŁATY MOŻE SKUTKOWAĆ SKREŚLENIEM UCZNIA Z LISTY UPRAWNIONYCH DO KORZYSTANIA Z OBIADÓW.

5. Opłat prosimy dokonywać w formie przelewu bankowego na konto
            BANK ŚLĄSKI W TRZEBNICY 98 1050 1575 10 0000 2212 2014 18
            Odbiorca: Mini Bar Piotr Opałka

Tytułem: SP2, Imię, Nazwisko Ucznia, Klasa, Opłata za obiady za miesiąc/rok

6. Informacja o wysokości opłaty za dany miesiąc zamieszczona będzie na tablicy informacyjnej w stołówce oraz stronie internetowej szkoły.

7. Nieobecność ucznia, korzystającego z obiadów należy zgłosić tylko i wyłącznie wiadomością SMS pod numerem
            509-237-188 najpóźniej w dniu nieobecności do godziny 7:30.
            Treść wiadomości SMS: SP2, imię, nazwisko ucznia, nieobecność w dniu/ w dniach…. .  Za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu przysługuje odpis, który rozliczany jest w miesiącu następnym. Warunkiem dokonania odpisu jest wcześniejsze odwołanie (jak wyżej), tylko na tej podstawie powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc.

8. Całkowitą rezygnacje korzystania z obiadów należy zgłosić najpóźniej do 28 dnia miesiąca poprzedzającego rezygnację, poprzez wiadomość SMS pod numer 509-237-188 lub osobiście.

9. Obowiązkiem rodzica/ opiekuna jest zapoznanie się z informacjami dotyczącymi korzystania uczniów z obiadów na stołówce szkolnej. W razie Państwa pytań jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15.

Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z Regulaminem stołówki szkolnej obowiązującym w Szkole Podstawowej nr 2 w Trzebnicy. Administratorem danych osobowych Państwa oraz Państwa dzieci jest firma Mini Bar Piotr Opałka, 3 Maja 5, 55-100 Trzebnica. Informujemy, iż dane osobowe Pani/Pana i Pani/Pana dziecka będą przetwarzane na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO) w zakresie koniecznym do organizacji i prowadzenia ewidencji posiłków oraz rozliczeń wpłat.

…………………………………………………………………………….
            (miejscowość, data i czytelny podpis rodzica/ opiekuna)

,,Mini Bar’’                                                                                               Trzebnica, 06.09.2023r.,

Piotr Opałka