• 04lip
            • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 było w tym roku nie tylko momentem odebrania świadectw,  nagród oraz pożegnaniem się na dwa miesiące z murami szkolnymi, był to czas szczególnego podziękowania i pożegnania odchodzącej na emeryturę wieloletniej Dyrektor Szkoły Pani Grażyny Kanteckiej. Przez 23 lata kierowania naszą placówką Pani Dyrektor wykazała się nie tylko umiejętnością doskonałego zarządzania szkołą w różnych, czasami bardzo trudnych dla szkoły czasach, ale przede wszystkim pokazała się jako wspaniały człowiek zatroskany o los uczniów i  pracowników. Za całe dobro, które płynęło przez Pani ręce - DZIĘKUJEMY!

Występ chóru szkolnego pod kierownicwem pani Aleksandry Olkowskiej.

Pani Dyrektor Grażyna Kantecka otrzymuje od uczniów statuetkę "Niedźwiadka", przyznawaną wyjątkowym osobowościom szkolnym.

Pożegnanie Dyrektor Kanteckiej przez pracowników szkoły.