• 03sty
            • Uliczny Bieg Sylwestrowy - Dzieci

Tradycyjnie 30 grudnia wystartował Uliczny Bieg Sylwestrowy Dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzebnicy uplasowała się na drugim miejscu podium.

W swoich kategoriach:

I miejsce zdobyli - Antek i Janek

II miejsce - Iga i Bartek

Wszystkim uczniom biorącym udział w biegu dziękujemy, jesteście prawdziwymi sportowcami.

Gratulacje!

• 02sty
            • Szkolny konkurs „Stroik bożonarodzeniowy” dla klas 0-III

W grudniu w naszej szkole trwał konkurs na stroik bożonarodzeniowy, adresowany do uczniów klas 0-III. Głównym celem konkursu było kultywowanie, pielęgnowanie i propagowanie wśród najmłodszych tradycji bożonarodzeniowych, rozwijanie zdolności plastycznych i manualnych, a także popularyzacja aktywności twórczej wśród uczniów.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Do organizatorów wpłynęło ok. 80 pięknie przygotowanych stroików. W piątek 22.12.2023r. podczas wspólnego kolędowania klas 0-III odbyło się uroczyste wręczanie dyplomów i nagród laureatom konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie, a wyłonieni laureaci upominki przygotowane przez organizatorki konkursu. Wręczenie nagród odbyło się w bardzo świątecznej atmosferze, uczniowie pięknie kolędowali i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Pani wicedyrektor Lidia Piotrowska miała przyjemność wręczyć laureatom dyplomy oraz upominki. Komisja konkursowa oceniając prace zwracała głównie uwagę na pomysłowość oraz oryginalność wykonania stroika. Komisja przyznała następujące miejsca:

I miejsce:

Maria Kucharska – kl. 2d

Adam Kozieł – kl. 3d

Adam Dawicki – kl. 3d

Stroiki bożonarodzeniowe dzięki uprzejmości uczniów oraz ich rodziców zostały przekazane na Kiermasz Szkolny zorganizowany w szkole w dniu 19.12.2023r. Wszystkie stroiki znalazły nowych właścicieli i wprowadziły do domów magiczny i świąteczny nastrój.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i bardzo dziękujemy za udział w konkursie !!!

A.Czajka, J. Drzewiecka, P. Gardian, I. Grzmocińska, M. Marycz, M. Przybylska.