• 10mar
            • Dzień Kobiet.

08.03.2024 w naszej klasie obchodziliśmy Dzień Kobiet. Dzięki uprzejmości mamy Oliwii dziewczynki miały przyjemność skorzystać z salonu piękności, gdzie mogły pomalować paznokcie, skorzystać z masażu dłoni oraz pomalować twarz w fantazyjne wzory. Chłopcy na ten dzień przygotowali piękne tulipany⚘️ oraz drobne upominki dla swoich koleżanek. Wszystkie dzieci uczestniczyły w słodkim poczęstunku oraz zabawach integracyjnych. Był to czas spędzony w miłej atmosferze.

• 10mar
            • Szkolny Konkurs Interpretacji  Poezji Dziecięcej dla klas  III

 6 marca 2024 r. odbył się  Szkolny Konkurs Interpretacji  Poezji Dziecięcej dla klas III. W tym roku szkolnym dzieci recytowały wiersze autorstwa Jana Brzechwy. Poziom recytatorski był bardzo wysoki. Nasi recytatorzy pięknie interpretowali wybrany przez siebie utwór. Jury w składzie pani Anna Niełacna i pani Joanna Dera stanęło przed nie lada wyzwaniem, by wybrać laureatów.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców. Oto wyniki:

I miejsce  - Zuzanna Straszak 3c, Hanna Drozdowska 3c

II miejsce  - Laura Jakusek 3c

III miejsce  - Milena Przychodzeń 3a, Alicja Kujawa 3b, Oliwia Gacek-Milińska 3c, Iga Kurzyńska 3c, Rita Malczewska 3d, Natalia Stępień 3d

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy. Laureatki I miejsca Zuzanna i Hanna będą reprezentować naszą szkołę na etapie powiatowym konkursu.

Życzymy im  powodzenia!!!

 Koordynatorki: D. Sikora, M. Strzykalska

• 04mar
            • 🪐"Nieziemska atmosfera" 🌜

W tym tygodniu grupa Oc poznawała tajemnice kosmosu.Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę na temat planet, nazw, wielkości oraz ich kolejności w Układzie Słonecznym.

W ramach zajęć o tematyce „kosmicznej” przedszkolaki poznały wiele nowych zagadnień; dzieci miały okazję dowiedzieć się co to jest przestrzeń kosmiczna, kto to jest astronauta, jak wygląda rakieta kosmiczna, ile jest planet, jak wyglądają gwiazdy itp. Na zajęciach plastycznych dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły własne układy słoneczne, rakiety, astronautów, kosmosy w słoiku.

Był to tydzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń.

• 04mar
            • 🦕Dzień dinozaura🦖

26 lutego dzieci z grupy 0c świętowały Dzień Dinozaura. Z tej okazji odbyły niezwykłą podróż do świata prehistorycznych gadów. Dzieci obejrzały ciekawe filmy edukacyjne, z których dowiedziały się, jak żyły dinozaury, jak wyginęły i kim jest paleontolog. W trakcie zabaw ruchowych przedszkolaki chętnie inscenizowały sposób poruszania się tych stworów oraz naśladowały ich przeraźliwe odgłosy.

• 01mar
            • Opłata za obiady w miesiącu marzec 2024

OD DNIA 01.03.2024 DO DNIA 27.03.2024

KL. I – VIII

Zestaw obiadowy: 19 dni x 15,00 zł = 285,00 zł

II danie: 19 dni x 13,50 zł = 256,50 zł

KL. 0

Zestaw obiadowy: 19 dni x 13,50 zł = 256,50 zł

Przerwa wielkanocna od dnia 28.03.2024 do 2.04.2024.

W przerwie wielkanocnej, z powodu niskiej frekwencji w klasach 0, stołówka będzie nieczynna. Płatne do 10.03.2024.

OBIADY WYDAWANE SĄ W GODZ. OD 11:30 DO GODZ. 14:00.

PODCZAS WYDAWANIA OBIADÓW W STOŁÓWCE MOGĄ PRZEBYWAĆ TYLKO OSOBY KORZYSTAJĄCE Z OBIADÓW