Przedstawiamy laureatów konkursów bibliotecznych na "Jesieniarskie zdjęcie z książką" oraz "Baśniową zakładkę do książki". Gratulujemy!
- 10gru
- 05gru
- 09gru
Wycieczka klasy 7c i 8b 📜
14 listopada klasy 7c i 8b wraz z wychowawczyniami p. Bożeną Sadownik i p. Edytą Łapińską udały się na wycieczkę do Muzeum Pana Tadeusza i Escape Room’u.
Dzień rozpoczęliśmy wcześnie, ponieważ już o godzinie 7.20 spotkaliśmy się przed szkołą i wyruszyliśmy do Muzeum, gdzie czekały na nas warsztaty pisarskie i ciekawe zajęcia, na których poznaliśmy kontekst historyczny i proces powstawania “Pana Tadeusza”. Mogliśmy tam zobaczyć oryginalne strony naszej epopei narodowej oraz rękopis zapisany dłonią wieszcza narodowego. Zgormadzone eksponaty pozwoliły nam lepiej poznać epokę, w której tworzył Mickiewicz.
23Dowiedzieliśmy się jakie zwyczaje kultywowano na litewskich dworach szlacheckich, jak ubierały się kobiety i mężczyźni, a nawet jak nakrywano do stołu. Każdy z zainteresowaniem przyglądał się pamiątkom, mógł powąchać przyprawy używane w kuchni szlacheckiej, sprawdzić, jak wiązano szlachecki pas. Czas w muzeum upłynął nam niespodziewanie szybko.
Niezwykle atrakcyjnym punktem naszego wyjazdu do Wrocławia była wizyta w Escape Roomie. Podzieleni na małe grupki zostaliśmy wprowadzeni do kilku pokoi, gdzie naszym zadaniem było rozwiązanie kilku zagadek. Ci, którzy współpracowali ze sobą, byli kreatywni, potrafili rozwiązać wszystkie zagadki i udało im się otworzyć pokój. Jednak nie wszystkim się udało dotrzeć do końca. Wychodząc z pokoi byliśmy podekscytowani tym, co nas spotkało w pokojach.
Wszyscy zgodnie uznali wycieczkę za udaną. Każdy z nas dobrze się bawił i znalazł coś dla siebie.
Alicja Babel, klasa 7c
- 09gru
👨⚖️👩⚖️"Małoletni wobec prawa - czy prawo dotyczy tylko dorosłych?”
III edycja ogólnopolskiej akcji „Adwokaci Rozjaśniają Prawo” pod hasłem ,,Małoletni wobec prawa - czy prawo dotyczy tylko dorosłych?”
Akcja koordynowana jest przez Komisję Edukacji Prawnej przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Temat przewodni tegorocznej edycji to ,,Małoletni wobec prawa - czy prawo dotyczy tylko dorosłych?”
W dniu 2. 12. 2024 r. w szkole zostały przeprowadzone zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas VII - VIII przez panią adwokat Zuzannę Łukaszewską w oparciu o przygotowane prezentacje i scenariusze lekcji. Pani Zuzanna Łukaszewska ponownie, jak w tamtym roku szkolnym wyszła z inicjatywą edukacyjną, by pomóc młodzieży lepiej zrozumieć ich prawa i obowiązki. Prezentacja w tym roku podzielona była na 4 bloki tematyczne:
• Wprowadzenie do prawa - czy prawo dotyczy tylko dorosłych ?
• Podstawy prawa cywilnego i prawa umów.
• Prawa Uczniów.
• Odpowiedzialność Nieletnich, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności za hejt i cyberprzemoc.
Zajęcia z udziałem Pani adwokat cieszyły się ogromnym zaangażowanie ze strony uczniów klas 7 i 8, którzy otrzymali odpowiedzi na te i inne pytania udzielone w ramach lekcji. Tego typu zajęcia profilaktyczne dotyczące hejtu i cyberprzemocy w internecie są bardzo ważne, ponieważ przekazują młodzieży wiedzę na temat, jak należy unikać zagrożeń prawnych, na które mogą się natknąć korzystając z internetu, jak się bronić przed cyberhejtem, cyberstalkingiem i jak należy prawnie zwalczać nienawiść w świecie internetu.
Bardzo dziękuję pani Zuzannie Łukaszewskiej za profesjonalnie przygotowane zajęcia dla młodzieży na temat praw i obowiązków oraz zagrożeń prawnych, które mogą napotkać w cyberprzestrzeni. Dziękuję za interesujące i wartościowe spotkanie.
Koordynator: pedagog szkolny Jolanta Rainczuk.
12
- 09gru
🎄🎅🏼🤶🦌❄Świąteczna magia w SP2 - Mikołajkowe szaleństwo!
6 grudnia szkolne korytarze zamieniły się w prawdziwą krainę świętego Mikołaja! Czerwień dominowała wszędzie - czapki mikołajowe, świąteczne sweterki i uśmiechy pełne radości tworzyły niepowtarzalną atmosferę.
Główną atrakcją dnia była wizyta samego Świętego Mikołaja, który przywiózł ze sobą worek pełen słodkich upominków. Każdy uczeń otrzymał słodkości, a w zamian odśpiewano mu radosne kolędy i świąteczne piosenki. Echo tych melodii rozbrzmiewało w całej szkole, niosąc ducha zbliżających się świąt.
30Nie zabrakło również wspólnych zdjęć z naszym wyjątkowym gościem, które będą przypominać o tym dniu jeszcze długo po świętach. Ciepło, radość i szczypta magii - taki dzień pozostaje w pamięci na zawsze.
Dziękujemy członkom Rady Rodziców SP2, którzy przyczynili się do stworzenia tej cudownej atmosfery, a przede wszystkim Świętemu Mikołajowi za jego niezawodną wizytę!
Czy ktoś jeszcze czuje ten zapach pierniczków i blask lampek? My już odliczamy dni do świąt!
- 09gru
Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole✖️➗️
Tradycyjnie już, uczniowie klas 4 - 8 naszej szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Przygotowania do Dnia rozpoczęły się kilka dni wcześniej. W szkole pojawiły się plakaty przypominające trudne przykłady z tabliczki mnożenia i zachęcające uczniów do ćwiczenia sprawności rachunkowej.
W dniu 15. 11. 2024 r. grupy Egzaminatorów wyłonionych z uczniów klas czwartych pod opieką starszych koleżanek i kolegów z klas piątych, przeprowadziły w szkole Egzamin na Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Egzamin zdało pomyślnie 76 uczniów spośród tych, którzy odważyli się spróbować swoich sił. Osoby, które pomyślnie zdały Egzamin otrzymały certyfikaty i nagrodzone zostały szóstkami.
Wszystkim gratulujemy odwagi i znajomości tabliczki mnożenia!
Renata Czarny
Iwona Marciniak
Dorota Powązka - Baranowska
- 09gru
Pomoc Świąteczna dla Potrzebujących 🎁🎄
Święta to czas dzielenia się radością i wsparciem. W tym roku zapraszamy wszystkie klasy do udziału w wyjątkowej akcji Pomoc Świąteczna dla Potrzebujących. Wspólnie możemy sprawić, że te święta staną się lepsze dla wielu osób!
Jak możesz pomóc?
Każda klasa przygotowuje paczkę, zbierając prezenty w specjalnie wyznaczonym pudełku (prosimy nie zaklejać pudełek).
W paczkach dla dzieci mogą się znaleźć:
nowe zabawki (np. lalki, maskotki, puzzle, gry), słodycze.
Istnieje również możliwość przygotowania paczek dla osób bezdomnych i ubogich. W takich paczkach przydadzą się: skarpety, środki czystości, kubki termiczne, produkty typu "gorący kubek".
Akcja trwa do 12 grudnia. Prezenty zbieramy w Waszych klasach - każde przygotowane pudełko będzie krokiem ku temu, by wspólnie podarować trochę ciepła i wsparcia tym, którzy tego najbardziej potrzebują.
Niech magia świąt połączy nasze serca! Pokażmy, że razem możemy więcej!
- 09gru
Mikołajkowy Turniej Sportowy klas 0-1 🎅🎁🎄
6 grudnia 2023 r. uczniowie klas 0 oraz I wraz z wychowawcami uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Sportowym, który odbył się w Gminnej Hali Widowiskowo - Sportowej im. Dolnośląskich Olimpijczyków w Trzebnicy.
Podczas zawodów dzieci miały możliwość wykazania się sprawnością, szybkością i zwinnością. Mali sportowcy rywalizowali między sobą w siedmiu konkurencjach: bieg z bombką umieszczoną na plastikowej łyżce, slalom św. Mikołaja - prowadzenie bombki kijem do mini hokeja. Konkurencje takie jak „Sanie św. Mikołaja”, „Wyścigi zaprzęgów”, wymagały od dzieci wykazania się umiejętnością współpracy i współdziałania.
Emocji nie brakowało, każda z drużyn z dużym zaangażowaniem kibicowała swoim zawodnikom. Mikołajkowe potyczki miały na celu promocję zdrowego stylu życia, rozwijanie sprawności ruchowej, ale przede wszystkim dobrą zabawę i integrację zespołów klasowych. Uczniowie wykazali się dużą sprawnością fizyczną oraz przestrzeganiem zasad fair play. Wszystkie klasy zajęły I miejsce i otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Miłą niespodzianką była wizyta Mikołaja wraz z Elfami, którzy obdarowali dzieci słodkościami. Dziękujemy wszystkim uczniom klas 0 i I oraz wychowawcom za gorącą atmosferę i wspaniałą zabawę.
M. Strzykalska, D. Sikora
9
- 09gru
"Dom Drzewa" - wycieczka klas 3b i 3c
Wycieczka klas 3b i 3c do Ośrodka Edukacji Przyrodniczo- Leśnej "Dom Drzewa" w Wałkowej koło Milicza.
Dnia 5 grudnia 2024 r. klasy 3 b i 3 c pojechały na wycieczkę do Domu Drzewa w miejscowości Wałkowa koło Milicza. Zwiedzaliśmy tam wyłuskarnię szyszek, oglądaliśmy film o przyrodzie Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy. Wykonaliśmy też przestrzenną pracę plastyczną - kolorowego ptaka. Podczas przerwy śniadaniowej zjedliśmy pyszne kiełbaski, a potem poszliśmy na spacer do lasu. Mogliśmy sprawdzić jak dobrze oddycha się czystym, leśnym powietrzem. Sprawdziliśmy też naszą wiedzę i rozpoznawaliśmy poznane na lekcjach edukacji przyrodniczej warstwy lasu. Wycieczka bardzo nam się podobała, była ciekawa i dużo nas nauczyła. Chcielibyśmy tam wrócić.
Uczniowie klas trzecich z wychowawczyniami
Haliną Grocholską i Jolantą Szymczyk
39
- 09gru
Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego: "Z życzliwością każdemu do twarzy":
1 miejsce: Nikola S. kl. 7a oraz Zofia S. kl. 4c
2 miejsce: Łucja Rz. kl. 6a oraz Joanna Sz. kl. 7b
3 miejsce: Oskar D. kl. 6a
Wyróżnienie:
Martyna S. kl.5b
Filip S. kl. 5b
Wszystkim Uczestnikom bardzo Dziękuję za udział w konkursie.
Serdecznie gratuluję Laureatom i Wyróżnionym!
Całej Społeczności Szkolnej życzę, aby Dzień Życzliwości towarzyszył nam 365 dni w roku.
A. Podrygajło
1
- 05gru
🎅🎁🎄
6 grudnia - ubierz się na czerwono, włóż czapkę Mikołaja i poczuj magię Mikołajek! Razem stwórzmy świąteczny klimat w naszej szkole!
Zapraszamy:)
Samorząd Uczniowski SP2:)
- 05gru
Zabawa ruchowa z puzzlami🧩
Zabawa ruchowa z puzzlami to dynamiczna i angażująca forma aktywności, która łączy elementy współpracy zespołowej, szybkości działania oraz rozwijania spostrzegawczości.Taka aktywność nie tylko wzmacnia więzi między uczestnikami, ale także rozwija ich zdolność do pracy w grupie, refleks i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Dodatkowo dostarcza mnóstwo radości i satysfakcji z osiągnięcia wspólnego celu!
P. Kwak, A.Ślęzak
- 04gru
- 03gru
„Jak dbać o poczucie własnej wartości” 💪🏻😊
Klasa 5b realizując kolejny temat z projektu Uniwersytetu dzieci zdobyła wiedzę na temat „Jak dbać o poczucie własnej wartości”.
Najpierw dzieci zastanowiły się nad swoimi mocnymi i słabymi stronami. Uczniowie dowiedzieli się, że poczucie własnej wartości to akceptacja siebie ze swoimi mocnymi i słabymi stronami, pomimo porażek i bez względu na sukcesy. To przekonanie o swojej godności i wartości człowieka. Osoby, które mają dobrze rozwinięte poczucie własnej wartości nie są ciągłymi zwycięzcami. Ich przewagą jest to, że mają świadomość swoich mocnych stron, ale również wiedzą czego jeszcze nie mają, nad czym powinny jeszcze pracować oraz jakie obszary, czy działania nie są w zakresie ich kompetencji. Dzięki temu uczą się działać w oparciu o swoje zasoby oraz eliminować ryzyko wynikające ze słabych stron.
Kolejnym etapem lekcji było obejrzenie filmu pod tytułem „Jak oswoić wewnętrznego krytyka”, z którego uczniowie dowiedzieli się kim jest krytyk wewnętrzny, jak działa i jak sobie z nim radzić.
W kolejnym ćwiczeniu uczniowie skupili się na swoim wybranym marzeniu i zaplanowali drogę do jego realizacji.
W ramach zadania domowego uczniowie otrzymali propozycję wysłania SMS do osoby, która w ostatnim czasie była dla nich wsparciem.
Podsumowując lekcje odpowiedzieliśmy na pytania:
- Jakie znamy ważne potrzeby człowieka?
- W czym pomaga wysokie poczucie własnej wartości?
- O co powinniśmy dbać, żeby mieć wysokie poczucie wartości?
- Jak obchodzić się ze swoim wewnętrznym krytykiem?
P. Kwak
- 03gru
Tutlo - lekcje z native speakerami🌎
Z wielką radością ogłaszamy, że w tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie uczestniczy w innowacyjnym programie językowym, który daje naszym uczniom wyjątkową możliwość regularnego kontaktu z wykwalifikowanymi native speakerami!
To właśnie lekcje z native speakerem są największą wartością tego programu. Dzięki nim uczniowie mogą:
- poznać naturalne brzmienie języka,
- uczyć się autentycznego akcentu i intonacji,
- zyskać pewność siebie w rozmowach prowadzonych w języku angielskim,
- dzięki temu programowi uczniowie klas 6c, 6b oraz 5b mogą rozwijać swoje umiejętności językowe w sposób praktyczny, efektywny i inspirujący. To szansa, by nauka języka angielskiego stała się nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością!
Zalety programu:
- zajęcia grupowe w szkole: Interaktywne lekcje online odbywają się w naszych salach lekcyjnych, co zapewnia komfortowe warunki do nauki,
- dostęp do lekcji z domu: Uczniowie mogą kontynuować naukę w domowym zaciszu, korzystając z platformy online,
- bogate materiały dydaktyczne: Program oferuje dostęp do różnorodnych materiałów edukacyjnych, w tym nagrań i webinarów na żywo, które dodatkowo wspierają proces nauki.
To wszystko możliwe jest dzięki współpracy z platformą TUTLO, która zapewnia najwyższą jakość nauczania i nowoczesne podejście do nauki języka angielskiego.
Razem tworzymy solidne podstawy pod przyszły sukces naszych uczniów!
E. S.
2
- 03gru
Międzynarodowy Dzień Tolerancji w SP2 🤝🏻
Wspólna podróż w świat tolerancji i różnorodności.
Samorząd Uczniowski SP2, w ramach projektu eTwinning „Akcja Kooperacja” i we współpracy z uczniami z 12 szkół w Polsce, przygotował wyjątkową inicjatywę z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji. W naszej szkole powstała specjalna tablica edukacyjna, która zabiera nas w fascynującą podróż po trzech kontynentach: Azji, Afryce i Ameryce Południowej.
Na tablicy znalazły się ciekawostki o życiu, kulturze i tradycjach mieszkańców tych regionów. Uczniowie naszej szkoły mają okazję dowiedzieć się więcej o różnorodności świata - od egzotycznych potraw, przez wyjątkowe zwyczaje, aż po niezwykłe fakty o codziennym życiu w różnych zakątkach globu.
Tablica nie tylko prezentuje interesujące fakty o mieszkańcach tych kontynentów - od tradycji, przez kulturę, aż po codzienne życie - ale również zawiera kody QR. Po ich zeskanowaniu każdy może sprawdzić swoją wiedzę na temat ciekawostek z różnych krajów. Jest to interaktywna forma nauki, która łączy edukację z zabawą, zachęcając uczniów do poszerzania swojej wiedzy o świecie.
Na tablicy umieściliśmy również inspirujące hasła wyjaśniające, co to znaczy być tolerancyjnym. Przypominają nam one, że tolerancja to nie tylko akceptacja różnic, ale także szacunek i otwartość wobec innych. W świecie pełnym różnorodności takie wartości są kluczowe dla budowania przyjaznego i zrozumiałego otoczenia.
Międzynarodowy Dzień Tolerancji to moment, by zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad tym, jak możemy być bardziej otwarci i życzliwi wobec innych. Projekt „Akcja Kooperacja” umożliwił nam nie tylko poznanie kultur z odległych zakątków świata, ale także rozwinięcie w sobie empatii i zrozumienia wobec różnic między ludźmi.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tworzenie tablicy i promowanie tolerancji w naszej szkole. Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom uczymy się patrzeć na świat przez pryzmat akceptacji i współpracy.
Zapraszamy do zapoznania się z tablicą i sprawdzenia swojej wiedzy - wystarczy zeskanować kody QR! Razem twórzmy środowisko pełne wzajemnego szacunku i otwartości.
E. S. & A. N.
18
- 02gru
Wizyta klasy 1a i 1e w Teatrze Lalek 🎭
28 listopada uczniowie klasy 1a i 1e udali się do Teatru Lalek we Wrocławiu. Obejrzeli tam przepiękny, a zarazem trzymający w napięciu spektakl pt.„Tesla vs Edison, czyli z prądem lub pod prąd”. Jest to opowieść oparta na faktach z końca XIX i początku XX wieku. Przedstawia historię zaciętej rywalizacji dwóch wielkich wynalazców o prymat w dziedzinie elektryczności, Nikola Tesli i Thomasa Edisona. Przedstawienie to promuje nie tylko postawę dociekliwości poznawczej ale i konsekwencje w osiąganiu obranych celów, czasem nawet wbrew przeciwnościom losu. Pokazuje także działanie „pod prąd”, czyli na przekór utartym schematom. Do szkoły wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrażeń.
J.Michalak, I.Gajska
23
- 02gru
👨🏽🦯„ RAZEM ZMIENIAMY ŚWIAT” 👨🏻🦽
„ RAZEM ZMIENIAMY ŚWIAT” - warsztaty fundacji L’Arche dla klas zerowych.
"JESTEŚMY RÓŻNI, ALE TACY SAMI” 🙋🏿🙋🏼♂️
Dnia 13 listopada 2024 roku odziały przedszkolne w naszej szkole wzięły udział w spotkaniu z sympatycznymi osobami Tomkiem i Sonią.
Para podzieliła się z dziećmi swoimi radościami i troskami w życiu codziennym związanymi z niepełnosprawnością.
Istotą zajęć warsztatowych nie było opanowanie przez uczniów teoretycznych zagadnień związanych z niepełnosprawnością, lecz próba przełamania barier i lęku między osobami sprawnymi a osobami z niepełnosprawnością.
Kolejnym aspektem było kształtowanie pozytywnej postawy w stosunku do osób z niepełnosprawnością co powinno stanowić punkt wyjścia do wykształcenia umiejętności inicjowania spontanicznego kontaktu każdego z nas z osobami z niepełnosprawnościami i przeciwdziałaniu ich marginalizacji.
Zajęcia te pokazały dzieciom czym jest wartość każdego człowieka, ukształtowały otwartą i pozytywną postawę wobec innych ludzi.
Uczyły akceptacji i tolerancji wobec słabszych.
9
- 02gru
ANDRZEJKI w klasie 1c i 1d 🔮
Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów, …wróżb.
Andrzejki to dzień pełen wróżb, które według dawnych wierzeń pozwalały zerknąć w przyszłość. Od wieków w noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się, jaka będzie ich przyszłość. Panowie, ciekawi co ich spotka, zbierali się kilka dni wcześniej – w wigilię św. Katarzyny. Dla nas Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla polskiej tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. Dnia 28.11.2024 roku w klasie 1c oraz 1d odbyła się zabawa andrzejkowa, która przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Uczniowie mogli wyczytać z przygotowanych kart jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości. Były wróżby z liczbą, wróżby z butami, zabawy muzyczno- ruchowe, taniec w parach na gazecie oraz taniec z balonem. Uczniowie czytali przysłowia związane z Andrzejkami, próbowali je interpretować. Atmosfera podczas zabawy, pomimo chłodu za oknem, bardzo szybko stała się gorąca i andrzejkowa.
M. Strzykalska, D. Sikora
13
- 28lis
Ogólnopolski KONKURS Animacji Komputerowej 웃
Zapraszamy wszystkich młodych twórców i fanów programu Pivot Animator do udziału w komkursie!
CO NALEŻY ZROBIĆ? TO PROSTE!
Do 30 kwietnia przygotuj 2-3 minutowy animowany filmik uwzględniający temat "Gdzie ta MATMA?"
ZASADY
Każdy uczestnik może nadesłać tylko JEDNĄ pracę konkursową. Każda szkoła może wysłać DOWOLNĄ liczbę prac konkursowych.Zadanie konkursowe polega na stworzeniu animacji komputerowej o przygodzie ludzika - patyczaka, w której pojawi się element matematyki (np. zastosowanie wzoru, pojęć matematycznych, nazwisk związanych z matematyką, jednostek, pojawienie się motywu obliczania/odliczania/zliczania/przeliczania/wyliczania itp.). Praca powinna kończyć się pytaniem do widza: "Gdzie ta MATMA?". Prace konkursowe powinny zawierać dowolną przygodę zaprezentowaną w postaci animacji komputerowej wykonanej w programie Pivot Animator w dowolnej jego wersji.
Ostateczny termin przesłania prac konkursowych przez nauczyciela to 30 kwietnia 2025r. do godziny 23:59 (środa przed długim weekendem majowym).
WYMAGANIA ODNOŚNIE PRAC KONKURSOWYCH
- Temat zadania jest jednakowy dla uczestników z obu kategorii wiekowych.
- Praca konkursowa musi być wykonana indywidualnie.
- Autor pracy konkursowej oświadcza, że jest twórcą wszystkich elementów składowych pracy.
- Do wykonania elementów graficznych, uczestnik może skorzystać z dowolnego edytora grafiki.
- Stwierdzenie wykorzystania w zgłoszonej pracy obrazów z Internetu lub generowanych przez AI dyskwalifikuje pracę. Jest natomiast możliwość wykorzystania ogólnodostępnych grafik z biblioteki programu Paint 3D.
- Czas trwania: 2-3min*
- Rozdzielczość, rozumiana jako długość i szerokość obszaru roboczego: 1280x720 pikseli lub 1920x1080 pikseli.
- Umieszczenie ekranu tytułowego zawierającego nadany animacji tytuł (maksymalnie 5 sek.) i planszy końcowej z pytaniem: "Gdzie ta MATMA?" (maksymalnie.5 sek.)
- W animacji nie powinna pojawić się informacja z danymi autora.
- Płynność animacji w wybranej przez autora pracy ilości klatek na sek.(fps)
Link do strony z której można sobie pobrać program ==>> Pivot Animator
Zgłoszenia przyjmowane są do 12 grudnia do nauczyciela informatyki, email: joanna.dera@sp2.trzebnica.pl
Archiwum Aktualności